Styl Zdrowie

Markowe okulary dla oszczędnych

Jesteś osobą, która ceni dobrej jakości okulary, jednak nie ma możliwości kupić okularów powyżej pewnej kwoty pieniędzy? Wokularach.pl znajdziesz oprawki w atrakcyjnej cenie, często nawet o 70% taniej niż u stacjonarnego optyka.

Sklep internetowy z okularami przeciwsłonecznymi i korekcyjnymi ma przewagę nad stacjonarnym optykiem nie tylko jeśli chodzi o cenę, ale również o wybór. wOkularach.pl nie jest ograniczone żadnym miejscem wystawowym, więc swój model opraw możesz wybrać z kilkuset dostępnych na stronie. Co więcej, jeśli szukasz konkretnego modelu a w sklepie online go nie znajdziesz – wOkularach.pl zamówi je dla Ciebie u producenta.

Duży wybór

Wśród marek opraw korekcyjnych i przeciwsłonecznych są m.in. takie popularne jak Ray-ban®, Prada, Versace, Dolce&Gabbana, Emporio Armani, Tommy Hilfiger, Michael Kors i wiele innych. To znane i cenione marki, które mają swoją cenę. Nie każdy musi chcieć właśnie takich modeli kupować. Oczywiście decydując się na markowe okulary, możemy liczyć na wysoką jakość wykonania i samego tworzywa. W przypadku okularów przeciwsłonecznych mamy również gwarancję, że kupimy oprawki z odpowiednim filtrem UV, który uchroni nasze oczy przed niebezpiecznym promieniowaniem UV.

Tańsze marki

Wokularach.pl stara się mieć ofertę zróżnicowaną skierowaną do każdego klienta, dlatego oferuje również modele Fresco, Solano czy Polar Vision. Są to nieco mniej popularne marki, jednakże również bardzo dobrej jakości. Ceny okularów przeciwsłonecznych zaczynają się już od 89 złotych – a model Fresco FS 327 C2 jest nawet z polaryzacją. Doskonale nadaje się dla kierowców, ponieważ filtr polaryzacyjny odbija każdy rodzaj światła odbitego, które może stanowić zagrożenie na drogach i lepiej skutecznie się przed nim chronić.

Modele Solano, Fresco czy Polar Vision to sprawdzone marki, które jeśli kupisz – będziesz miał pewność dobrze wydanych pieniędzy. Filtr UV 400 w okularach przeciwsłonecznych uchroni Cię nie tylko przed rażącym słońcem, ale również przed szkodliwym wpływem promieniowania ultrafioletowego.

Dla mężczyzn i kobiet

W ofercie oprawek znajdziesz zarówno męskie, jak i damskie okulary tych marek. Fanom bardziej kolorowych okularów polecamy model unisex Solano 20494 D, lub męski Solano 20470 A. Dla stylowej elegantki, idealne mogą okazać się okulary Polar Vision 10036 C, które obecnie są bardzo modne. Natomiast w wiosenny nastrój mogą wprawić Cię okulary Fresco FS 367 C1 z polaryzacją, których oprawki mają elegancki kwiatowy wzór.

Teraz już wiesz, że markowe okulary mogą być tanie!